ESTENG

Uudised

Vabrikupood Olete teretulnud meie vabrikupoodi...

 

 

Mütsivabrik

AS Velmard on täielikult kodumaisel kapitalil põhinev ja juba 20 aastat peakatete õmblemisele spetsialiseerunud ettevõte, oma tegevusalal üks juhtivaid vabrikuid nii Baltikumis kui Skandinaaviamaades. Kujundame ja valmistame vormimütse koolidele, ülikoolidele ja korporatsioonidele, aga ka Kaitseväele, Pääste-, Piirivalve -ja Politseametile. Veel toodame mitmekesises valikus vabaajamütse, mis lähevad müügiks poekettidesse ja kaubamajadesse nii kodu-. kui  välismaal. Meie püsitellijate hulgas on ka mitmed Põhjamaade ülikoolid, kaitsejõud, moebutiigid ja paljud tuntud Euroopa kaubamärgid.

 

Hetkeseisuga töötab meie ettevõttes 35 inimest. Kuigi Velmardi puhul ei ole tegemist ateljeega, vaid ikkagi mütsivabrikuga, kes eelistab suuremaid tellimusi, oleme alati paindlikud ja püüame igale ostjale  vastu tulla.

 

Meie vabrikus on sadu mütsinäidised, mis aitavad tellija mõtteid suunata, kui otsitakse kindla temaatikaga või ajaloolise algkujuga mütsi. Meie katuse all on ka kaasaegsed tikkimismasinad, dubleerimispressid, aurukapid ning puit- ja elektriklotsid, mis pakuvad parimaid tulemusi peakatete kujundamisel, viimistlemisel ja neile vormi andmisel. Meie kogemus ja seadmepark võimaldab toota kvaliteetseid peakatteid ka kõige nõudlikemaile klientidele.

 

Velmardis ollakse oma tellijate suhtes alati lahke, vastutulelik ja lojaalne. Koos leiame kindlasti nii igale väikeostjale kui suurtellijale sobivaima lahenduse.

 

 

info[at]velmard.ee Velmard Facebook
Poppworks OÜ